Pytania i odpowiedzi

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o firmie Rockwall Investments?

Bezpośrednio na stronie internetowej firmy, na jej oficjalnym Fanpage na Facebooku, w FAQ, oraz regulaminie.

Skrótowo: Rockwall Investments to firma, która od 2017 roku daje użytkownikom kilka różnych możliwości zarabiania przez internet. Między innymi są to opcje: miningu kryptowalut oraz planu Passive Income (INTEGRA) z codziennymi naliczeniami pochodzącymi z wielu różnych źródeł, dzięki którym firma generuje swoje zyski .

Passive Income : czyli tzw. INTEGRA, w którym otrzymujesz codzienne naliczenia z przychodów firmy pochodzących z: botów i algorytmow (35%), Masternodów (17 %), kopania POS (20%), kopania POW (20%), kopania POC (8%) tak długo, aż usługa wypracuje 140% (100% ceny za jaką ją kupiłeś + 40% zysku). Jak to wygląda? Kupujesz pakiet INTEGRA – za min. 50$. Firma generuje zyski ze swoich przychodów, z czego Ty otrzymujesz codzienne naliczenia tak długo, aż Twój plan INTEGRA wypracuje dokładnie 140% (!) Poza tym nie musisz robić nic: nie jest wymagane żadne klikanie reklam, żadne abonamenty itd.

Mining Kryptowalut tzn kupujesz tu pule do kopania kryptowalut z konkretną moca obliczeniową (kontrakty już od 25 $ za 1 MH) i dzięki temu nie musisz mieć własnej koparki w domu, więc nie interesuje Cię prąd, serwis, awarie itd. Kopiesz wybrane kryptowaluty na koparkach firmy, a zyski po prostu wypłacasz sobie na swój portfel do danej kryptowaluty. I możesz w programie korzystać tylko z tej możliwości – jeśli np. inne opcje zarabiania Cię nie interesują. Na dzisiaj możesz kupić w Rockwall kontrakty na mining kryptowalut: BTC, ZCash, ETH, ETC, Dash, Ubiq, FTO Każdy kontrakt jest aktywny 730 dni, czyli kopie dla Ciebie wybraną kryptowalutę przez cale 2 lata.

Plan Shields + BOOST do miningu To trzecia możliwość zarabiania w Rockwall Investments i jednocześnie „dopalacz” mocy miningowej, czyli tzw BOOST. Kupując w Rockwall Shieldy (zwane inaczej tarczami) otrzymujesz od firmy konkretny produkt, zależny od kwoty za jaką kupisz taką tarczę, oraz specjalny Boost do posiadanego w firmie miningu kryptowalut.

Dodatkowo, rozbudowany, ale i przemyślany system prowizji w programie sprawia, że jest to opcja kusząca dla tych, którzy mocno działają w marketingu, ale i dla początkujących. Oczywiście NIE JEST WYMAGANE polecanie firmy, ani budowanie struktur: można, ale nie trzeba

Czy zyski w Rockwall Investments są gwarantowane, czy jest jakieś ryzyko?

Zyski w Rockwall Investments NIE SĄ Gwarantowane. W każdej branży i w każdej firmie, która daje Ci możliwość zarabiania, zawsze jest ryzyko i nigdy nie ma 100% gwarancji, że zarobisz, podobnie jak i ZAWSZE jest ryzyko, że możesz stracić. Nie musi tak być, ale pamiętaj o tym, zanim zapiszesz się do jakiegokolwiek projektu, ponieważ to jest zawsze Twój wybór i to Ty Decydujesz, czy podejmujesz ryzyko i dlaczego, czy też nie podejmujesz i dlaczego. Jeśli nie godzisz się na ryzyko i nie masz jego świadomości – nie decyduj się na działanie w żadnym programie internetowym, ani w żadnej firmie – bo wszędzie jesteś na nie narażony. Pamiętaj również, żeby nie inwestować w programach, firmach i innych opcjach dających potencjalnie wysoki zysk swoich ostatnich oszczędności ani pieniędzy, bez których nie mógłbyś żyć. Operuj jedynie środkami, których potencjalna strata Cię nie zaboli i jesteś w stanie się z nią pogodzić.

Czy każdy może dołączyć do naszego rotatora poleconych?
Nie, nie każdy. Do rotatora poleconych może dołączyć osoba, która a) zapisze się do projektu

Rockwall Investments z linka w rotatorze, oraz b) następnie uaktywni swoje konto w firmie dokonując zakupu usług na przynajmniej 50$ oraz c) będzie brała udział w cotygodniowej promocji rotatora wg zasad, które mamy na naszej grupie FB.

Czy jeśli jestem już w Rockwall Investments to również mogę być w tym rotatorze?

Tak, ale tylko jeśli jesteś już w naszym Teamie (zapytaj o to najlepiej swojego „sponsora”) oraz jeśli masz MNIEJ niż 3 aktywnych bezpośrednich poleconych. Plus oczywiście masz wykupione usługi za min 50$.

Jak długo można być w rotatorze ?

Tak długo, aż zyskasz 3 pierwszych, własnych, aktywnych bezpośrednich poleconych. Gdy już ich będziesz miał, zostaniesz z rotatora usunięty i będziesz mógł zacząć pracować ze swoim nowym zespołem.

W jakich sytuacjach mogę być z niego usunięty?

W dwóch sytuacjach. A) Gdy będziesz już miał 3 aktywnych bezpośrednich poleconych, B) Jeśli nie będziesz brał udziału w cotygodniowych akcjach promowania rotatora na Facebooku.

Czy mam gwarancję pozyskania aktywnych poleconych?

Nie, nie ma na to gwarancji. Skuteczność rotatora zależy m.in od zaangażowania osób, które go promują.

Czy ten rotator należy do firmy Rockwall Investments?

Nie, nie należy. Rotator jest inicjatywą naszego Teamu a sama firma Rockwall Investments nie ma z nim nic wspólnego.

Jak promujecie rotator?

Opracowaliśmy system wspólnego, codziennego dodawania postów o rotatorze na grupy facebookowe. Każda z osób w rotatorze przynajmniej 1 raz w tygodniu dodaje informacje o rotatorze na minimum 3 grupy na FB. Daje to nam fajną skalę działania, przy niewielkim nakładzie pracy każdej z osób. Dodatkowo promujemy rotator w różnych internetowych systemach reklamowych.

Czy moi poleceni jeśli ich pozyskam dzięki rotatorowi, również będą mogli w nim być?

Tak, oczywiście. Jeśli tylko spełnią wspominane tu wcześniej warunki.

Czy jeśli już będę miał 3 poleconych, to mogę tu zostać na dłużej?

Nie, nie możesz. Rotator powstał z myślą o tym, by każda osoba w Rockwall, w naszym Teamie miała większą szansę na pozyskanie swoich 3 pierwszych aktywnych poleconych. Jeśli już ich będziesz miał – pokażesz im jak dołączyć do rotatora i oni również będą mieli taką szansę.

Czy to coś kosztuje?

Nie, nic. Jedynie Twoje zaangażowanie przy promowaniu rotatora razem z nami.